WYSTAWY STOMATOLOGICZNE

Denmed w roku 2015 uczestniczy w następujących wystawach stomatologicznych, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

  1. KrakDent w Krakowie (11 04 2019 - 13 04 2019)
  2. CEDE w Poznaniu (19 09 2019 - 21 09 2019)

Będziemy prezentować produkty firm, których firma Denmed jest dystrybutorem w Polsce:

Na naszym stoisku obecni są przedstawiciele firm oraz lekarze stomatolodzy, którzy stosują od wielu lat w/w produkty. Jest to dobra okazja do zapoznania się, wypróbowania oraz zadania pytań osobom dobrze znającym oferowane produkty.

Będą mogli Państwo zobaczyć, jaki komfort zapewniają nowe modele lup SurgiTel (ErgoVision Systems) firmy General Scientific Corporation użyte do diagnostyki i zabiegów stomatologicznych oraz oświeatlenie LED.

Zaprezentujemy kilka różnych modeli mikroskopów firmy Karl Kaps, w tym również mikroskop z motoryczną regulacją powiększenia i ostrości oraz elektromagnetyczną blokadą pozycjonowania. Pokażemy różne oświetlenia jak halogenowe, metalohalogenowe i LED. Firma Karl Kaps specjalizuje się w mikroskopach stomatologicznych od wielu lat.

Ekonomiczne, ergonomiczne i ultralekkie turbiny na łożyskach ceramicznych firmy Lares Research, turbiny które uzyskały najwyższe oceny Ośrodka CRA, podczas badań przeprowadzonych w USA nad trwałością turbin poddanych procesom sterylizacji.

I wreszcie pełną ofertę materiałów firmy Den-Mat, firmy której produkty zna każdy dentysta w USA i większość dentystów w Polsce. Przedstawimy nową linie produktów do wybielania zębów LUMIBrite, w skład której wchodzą wybielanie gabinetowe, wybielanie domowe i wybielanie bez wybielaczy. Pokażemy kosmetyczną protezę nakładkową Snap-on Smile nie wymagająca szlifowania zębów, która jest nieinwazyjna i stabilna bo dosłownie zatrzaskuje się wokół istniejących zębów, nie podrażnia dziąseł i nie przykrywa podniebienia

Zaprezentujemy kolejne przystawki do łuku plazmowego Sapphire Plus mianowicie, Detektor Zmian Nowotworowych błony śluzowej jamy ustnej oraz laser diodowy do cięcia tkanek miękkich.

Zobacz film z wystawy